GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Mattallrikar 9333044
nr 933 3044
Mattallrikar
12 st, Kina, 1800-tal, diameter: 27
Kondition: nagg
Utrop:
1.500 kr
Såld:
4.200 kr
söndag 21 december 2014
kl 18:16:41
1.500 kr
2.200 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.200 kr
3.400 kr
3.800 kr
4.000 kr